Movies
Ratings
231
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Yalla ParkourRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
First ReformedRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5