Titles you rated
Shining For One ThingRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
A Second ProposalRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 0.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0