Movies
Ratings
249
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0