Movies
Ratings
136
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5