Movies
Ratings
72
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0