Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0