Titles you rated
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0