Titles you rated
300Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0