Titles you rated
White ChristmasRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5