Series
Ratings
350
One Piece Season 2Rated ★ 2.5- 원피스 33기Rated ★ 3.5
- 원피스 32기Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Cold CaseRated ★ 3.5- Cold CaseRated ★ 3.5
Cold CaseRated ★ 3.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5