Titles you rated
The FallRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 0.5
Three SistersRated ★ 0.5
Heart BlackenedRated ★ 0.5- The WickedRated ★ 1.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.0