Movies
Ratings
30
The Face ReaderRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0