Series
Ratings
92
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 2.0
RipleyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0