Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The PactRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0