Movies
Ratings
715
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0- A Good BoyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0