Movies
Ratings
94
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5