Movies
Ratings
22
AssassinationRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0