Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5