Titles you rated
DogManRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5- A Hard DayRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0