Titles you rated
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0