Titles you rated
- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0