Movies
Ratings
610
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0