Movies
Ratings
80
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5