Titles you rated
TazzaRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0