Series
Ratings
348
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
HydeRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Wonderful WorldRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0