Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
South of NowhereRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- 喰霊-零-Rated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0