Movies
Ratings
313
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5