Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0