Movies
Ratings
28
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0