Titles you rated
Witch HuntRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 1.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0