Series
Ratings
78
SKY CastleRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0