Movies
Ratings
200
MaggieRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 1.0
MoonlightRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0