Titles you rated
PunchRated ★ 5.0
The Ghost TheaterRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0