Series
Ratings
55
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 0.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0