Series
Ratings
27
Made In AbyssRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 3.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5