Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5