Movies
Ratings
27
ChefRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Pete's DragonRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0