Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Remarriage & DesiresRated ★ 1.0
ClickbaitRated ★ 2.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.5
The InnocentRated ★ 3.5
SafeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0