Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
BubbleRated ★ 0.5
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
The Harder They FallRated ★ 3.5
ApostleRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.0