Series
Ratings
39
HollywoodRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Macross FRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5- K-ON!!Rated ★ 2.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0