Movies
Ratings
64
WantedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0