Series
Ratings
16
You're My PetRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0