Titles you rated
- The Wandering MoonRated ★ 5.0
- NisekoiRated ★ 5.0
- Don't Forget I Love YouRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0