Movies
Ratings
101
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Honey Don't!Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0