Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SprintRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0