Movies
Ratings
79
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
NopeRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0