Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0