Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Metal LordsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Game NightRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5