Titles you rated
ArmageddonRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0