Movies
Ratings
37
AssassinationRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0